niedziela, 20 listopada 2011

5062

Drodzy czytelnicy! Trwają prace nad internetową platformą do publikacji Konstruktu, dzięki której komiksy Czarnej Materii będą ukazywały się bez opóźnień i być może w większej ilości. Tak jest! Z różnych powodów, o których zostaniecie poinformowani w jakimś bardziej obszernym tekście Konstrukt zmienia się w publikację cyfrową. Wsiedliśmy w wehikuł czasu i zmierzamy prosto z lat '90 XX wieku ku czasom obecnym.

Prosimy o opinie i pytania.


Czarna Materia

A tymczasem obrazek z Konstrukt # 1!

3 komentarze:

 1. Prosicie o opinie, więc proszę bardzo. Lektura tego newsa to mój ostatni kontakt z Konstruktem i Czarną Materią w jakiejkolwiek postaci i odmianie.
  Chciałbym życzyć twórcom powodzenia w dalszych pracach, ale po prostu nie mogę tego zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Róbcie swoje. Jaki rynek takie możliwości. Niestety... I tak gratuluję publikacji czterech epizodów. To na pewno nie było łatwe przedsięwzięcie. Oby "Konstrukt" żył i działał dalej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki. Oczywiście, że będziemy robić swoje. Cztery epizody to był wymóg. Głupio byłoby nie kończyć tego wstępu na papierze. Tak jest całość w TM-Semicowym stylu... a reszta idzie z duchem czasu i sięgamy po szersze spektrum możliwości. Zarówno jeśli chodzi o te związane z samym medium, dystrybucją jak i z bazą czytelniczą.
  Krótko: takie "hop" w XXI wiek.

  OdpowiedzUsuń