sobota, 24 marca 2012

5018: Co z tym Opium?

Po tym, jak kilka dni temu moja córka narysowała 14 splasz pejdżów przy samym tylko śniadaniu postanowiłem, że czas na poprawę. Muszę się w końcu zabrać za flagowy okręt tego bloga, czyli komiks Opium VI. Wiadomo, że to Henry Hop pisze, a Zaunhopfen rysuje... ale kto kiedykolwiek wydawał komiksy, ten wie ile pracy jest przy samym tylko przeniesieniu paczki z komiksami (ZIP) z jednej półki (katalog Komiksy) na drugą (katalog OPIUM VI).
Wielkie postanowienie poprawy. Ale wspomniana paczka jest bardzo ciężka i niezwykle psychodeliczna.

Tymczasem zbliża się premiera rozszerzonego Konstruktu # 2. W komiksie, prócz znanej nielicznym historii znajdziecie także łącznik z Konstruktem # 3 - kilkustronicowy sen Horowitza, w którym zostają wyjawione dziwaczne motywacje [UŚMIECHNIĘTYCH GOŚCI]. Komiks będzie kosztował piątaka. Będzie można go kupić na stronie Czarnej Materii, lub bezpośrednio stąd ---> button Cyfrowe Komiksy.

Tymczasem na Konstrukt (cała załoga) będzie można wygrać fajne nagrody. Rocznicowe okładki Czarnej Materii starczą mi chyba na cały drugi rok działania Czarnej Materii:). Każda jest jedyna w swoim rodzaju. Gratka dla kolekcjonerów. A wygląda to tak, jak na zdjęciu poniżej. Zapraszam do czytania. I oczekujcie OPIUM VI! Jedzie! Już słyszę warkot silnika czerwonego wozu pancernego...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz