sobota, 31 stycznia 2015

Debest of Grejtesthits 2014

Poniżej kilka rzeczy mojego autorstwa, które wykonałem w 2014 roku. Te, które wspominam najmilej. Część będzie kontynuowana w 2015, więc jest to jednocześnie nieśmiałą zapowiedzą tego, co nadciąga.

Wczoraj dotarła do mnie informacja, że okładka trzeciej części Jana Hardego z niedźwiedziem Wojtkiem znalazła się w rankingu najlepszych komiksowych okładek roku 2014. Ranking znajdziecie tutaj.

Kilka obrazków poniżej znajdziecie okładkę komiksu Jan Hardy #4. Co prawda ukazała się w druku w tym roku, ale komiks jest datowany na 2014. Nie wpisuje się więc w żaden ranking oprócz mojego. To i dobrze. Jan jest pokorny chłop - nie to co niedźwiedź Wojciech rozwałka z rankingowej okładki wytypowanej przez Julka Chmielewskiego.

Zrobiłem jeszcze stację na Boże Ciało, ale gdzieś wcięło zdjęcia. Kiedyś robiłem instalacje przestrzenne, które oglądało jakieś 100 osób w miesiąc. Tutaj w jeden dzień kilka tysięcy:). I to konkretnie zainteresowanych. Tak to jest, jak się pracuje dla najlepszego szefa w Uniwersum i w całej casoprzestrzeni (no i poza).

A teraz obrazki:

Projekty na murale (fragmenty).

Ilustracje/projekty rysunkowe, Jakub KijucIlustracje do ksiażki Wojciecha Cejrowskiego.

Wojciech Cejrowski "Wyspa na Prerii". Rysunki Jakub Kijuc


Infinity - najszybszy internet świata!

Najszybszy internet świata!R.O.T.A. XXI - zakończenie serii. A może zakończenie pierwszego sezonu, na który składało się kilka serii? Zobaczymy w tym roku.

R.O.T.A. XXI #2


   Zakończenie serii Jan Hardy - Żołnierz Wyklęty

Okładka komiksu Jan Hardy - Żołnierz Wyklęty #4
Rysowanie...
EPAR z komiksu ROTA XXI


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz