piątek, 15 czerwca 2012

4997: Konstrukcji ciąg dalszy

Dzisiaj w wolnej chwili machnąłem nową okładkę do Konstrukt # 2. Ta stara, do której robiłem tutorial kilkanaście wpisów temu... jakoś nie za bardzo mi podchodzi. Niedługo komiks z nową okładką będzie dostępny w nowym formacie. I w ogóle będzie fajnie. Dużo informacji będę wysyłał w newsletterach Czarnej Materii, więc zapraszam już dzisiaj na stronę wydawnictwa. Zapiszcie się. To nie boli. A czasami można nawet coś wygrać. 
Tymczasem zapraszam do równania. Mały Eryk stoi przy tablicy i wytęża swoje genialne zwoje mózgowe... Pomocy!
2+_=
Aha! Zapomniałbym. Na okładki wraca napis "Komiks Dla Dojrzałego Czytelnika". Skoro każdy dzieciak może sobie kupić komiks komórką, to...

5 komentarzy:

 1. czyli od razu kilku niedojrzałych masz z bańki :))

  OdpowiedzUsuń
 2. No! Pamiętam jak mając lat 7 albo 8 kupiłem komiks z serii "Rekin"(?) i jak zobaczyłem, że tam jakieś gołe baby biegają, to nie wiedziałem co się dzieje. Przecież to miał być komiks!

  OdpowiedzUsuń
 3. Troche glupio ze osoby, ktore zakupily poprzednie wydanie musza znowu wydawac kase, bo jest nowa(lepsza) okladka. A bedzie wciaz w pdf tez, czy zupelnie w nowym formacie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Komiks jest ten sam. Różni się tylko okładką. Jak się komuś bardziej podoba stara, która jest przecież spoko (robiłem ten tutorial w końcu) to może zostać przy niej.
  No ale może racja. Okładka miała być już zmieniona przy rozszerzeniu o historię [Hellbound]. Po prostu nie starczyło mi czasu. Nadrabiam zaległości. Są też kwestie kilku elementów okładki, które musiałem usunąć.
  Nowe komiksy będą wydawane w pdf i cbz.

  OdpowiedzUsuń
 5. A najważniejsze jest to, że w komiksach najlepsze jest robienie okładek:). Nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem nowej.

  OdpowiedzUsuń