piątek, 6 stycznia 2012

5052

W przyszły piątek, na stronie Wydawnictwa Czarna Materia zostanie opublikowana kilkustronicowa publikacja promocyjna związany z pierwszą częścią komiksu Konstrukt. Poniżej jedna z ilustracji. Ci, którzy śledzą Facebookową stronę komiksu znają tę ilustrację w nieco innej formie kolorystycznej.
A teraz kilka słów o pierwszym cyfrowym Konstrukcie. Komiks będzie związany z tym, co miało miejsce w papierowych wydaniach CMP: Konstrukt. Jednocześnie Konstrukt będzie całkowicie autonomiczną serią komiksową i znajomość poprzedzających go czterech (trzech i pół) części „Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt” nie będzie potrzebna do zrozumienia całości. Nie znaczy to, że dotychczasowi czytelnicy powinni czuć się w jakikolwiek sposób zawiedzeni. Wręcz przeciwnie. Będą dużo bardziej poinformowani niż osoby, które nie miały w rękach swoich egzemplarzy papierowych komiksów Czarnej Materii.

Tymczasem jedna strona z Konstrukt # 1 w kolorze. Całość komiksu będzie oddana do dyspozycji czytelników nieodpłatnie ostatniego dnia tego miesiąca na stronie Wydawnictwa Czarna Materia.
Osoby, które chcą reklamować się w komiksie cyfrowym dostępnym wszędzie tam, gdzie sięga internet proszone są o kontakt.   


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz