poniedziałek, 15 października 2012

4976: Konstrukcja

O tym, ze komiksów „Konstrukt” i „Planit” nie będzie pisałem w poprzednim poście. Jednak tak zwana Konstrukcja trwa nadal, choć w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Komiksy są fajne, ale...
Mam historię do opowiedzenia. A po pięciu wydanych cyfrowych komiksach doszedłem do wniosku, że lepiej ją opowiadać nie idąc na żadne kompromisy. Przynajmniej w kwestii samej historii, która w cyfrowej wersji jest bardziej zjadliwa niż to było w przypadku wydań papierowych. I przez to niestety nie jest tym, czym Konstrukt miał być z założenia. Ma to związek z medium, ale sami musicie sobie dopowiedzieć jaki. Zresztą... papierowy Konstrukt też musiał być krojony.  Po dwóch latach komiksowania dotarło do mnie, że jednak wolę wymyślać historie niż robić komiksy. Długo się zeszło, co?

Jak dobrze pójdzie to dostaniecie wszystko na raz.  Całe jedno konstruktowe wydarzenie. Kiedy i jak? Nie będę pisał, bo nie wiem.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tymczasem zabieram się za katalogowanie i dokupywanie brakujących TM-Semiców i robię swoje. W ten czy inny sposób.  

Przy okazji zmian, pracuję nad nowym, bardziej nieludzkim dizajnem bohaterów Konstruktu. Na razie szkicuję. Szkice zawsze są najlepsze. Poniżej„Mięsna Kobieta”. 

2 komentarze:

 1. To nie jest dobre... Serio.

  Nazwij to jak chcesz, ale to po prostu bohomaz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro mogę jeszcze raz i to tak, jak chcę, to czemu nie. Szkic.

   Usuń